studio@munera.pl
Wioletta Ratajczak +48 792 341 404
ul. Tarnowska 81, Lusówko, 62-080 Tarnowo Podgórne

Druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny to technika drukarska bazująca na zjawisku sublimacji. Najczęściej wykorzystywana jest podczas barwienia tkanin poliestrowych w branży reklamowej i odzieżowej, jednakże można ją stosować również podczas barwienia kubków porcelitowych i blach aluminiowych. Wykorzystanie wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia sprawia, że druk sublimacyjny wnika głęboko w strukturę materiału i dzięki temu jest odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i blaknięcie.

Jesteś zainteresowany drukiem sublimacyjnym i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś go zlecić? Skontaktuj się z naszym sklepem pod Poznaniem i poznaj naszą ofertę! Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci z projektem i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

Sublimacja – dlaczego warto?

Tusze sublimacyjne to barwniki wiążące się w procesie druku z włóknami poliestrowymi, dlatego nadruk wykonany z ich użyciem cechuje się dużą trwałością, odpornością na ścieranie i blaknięcie. Druk sublimacyjny jest niewyczuwalny w dotyku i nie traci intensywności nawet długo i intensywnie użytkowany. Tkaniny zadrukowane metodą sublimacji mogą być prane i prasowane bez obaw o uszkodzenie nadruku. Istotną kwestią jest również fakt, że barwniki sublimacyjne powstają nie na bazie rozpuszczalników, lecz wody, dlatego też są zupełnie bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego.

Druk sublimacyjny Poznań

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty druku sublimacyjnego w “Munerze” w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Wykorzystanie urządzeń pracujących w oparciu o najnowszą technologię oraz bogate doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że możesz być pewien, iż zlecone nam zadanie będzie wykonane w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Realizujemy zarówno zlecania od osób prywatnych, jak i zamówienia firmowe, dlatego nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

kubek-boże-narodzenie-święta-porcelana-scandynawski-styl-01_munera.pl
kubek-boże-narodzenie-święta-porcelana-scandynawski-renifery-01_munera.pl
FORMULARZ KONTAKTOWY
Szanowni Państwo zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.