studio@munera.pl
Wioletta Ratajczak +48 792 341 404
ul. Tarnowska 81, Lusówko, 62-080 Tarnowo Podgórne

Druk UV na drewnie, sklejce, szkle

Drukowanie UV to innowacyjna technika drukarska umożliwiająca wierne odwzorowanie grafiki na materiałach płaskich, takich jak drewno, sklejka, szkło, MDF, PCV, folia, itp. Jego ogromną zaletą jest ponadprzeciętna odporność na czynniki zewnętrzne oraz wierne odwzorowanie kolorów. Zastosowanie tuszy polimerowych sprawia, że druk UV jest trwały i odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zlecić wykonanie druku UV w Poznaniu? Skorzystaj z oferty Munera.pl! Oferujemy najwyższej jakości wydruki UV w konkurencyjnych cenach. Realizujemy zarówno zamówienia firmowe, jak i zlecenia od osób prywatnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Drukowanie UV – dekoracje, upominki

Dzięki drukowi UV naniesienie grafiki na drewno, szkło lub inny, dowolnie wybrany materiał nie stanowi problemu. Technikę tę warto więc wykorzystać wykonując personalizowane akcesoria ślubne oraz dekoracje na przyjęcia okolicznościowe. Drewniane winietki na kieliszki, plastikowe toppery na tort weselny i ceramiczne szkatułki mogą być udekorowane tak, jak tego pragniesz! Ponadto, ponadprzeciętna trwałość wydruku UV sprawia, że akcesoria te nie ulegną zniszczeniu w trakcie przyjęcia, a później, przez wiele lat będą wspaniałą pamiątką dla Was i dla Waszych gości.

Druk UV pod Poznaniem

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zlecić druk UV dobrze, że tu trafiłeś! W “Munerze” w miejscowości Lusówko pod Poznaniem oferujemy wysokiej jakości drukowanie UV na przeróżnych materiałach, m.in. plexi, szkle i drewnie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dekoracji i upominków ślubnych oraz ozdób na przyjęcia okolicznościowe, jednakże z przyjemnością podejmiemy się przygotowania dla Ciebie produktów reklamowych, gadżetów do firm oraz dekoracji dla dzieci i dla domu. W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Szanowni Państwo zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.