studio@munera.pl
Wioletta Ratajczak +48 792 341 404
ul. Tarnowska 81, Lusówko, 62-080 Tarnowo Podgórne

Dekoracje z grawerem

Grawerowanie to popularny sposób zdobienia akcesoriów weselnych. Nanosząc na upominki i dekoracje inicjały, ulubiony cytat lub inny, dowolnie wybrany tekst nadasz im indywidualnego charakteru i podkreślisz ich piękno.

W odróżnieniu od masowych wyrobów fabrycznych, samodzielnie zaprojektowane dekoracje z grawerem idealnie współgrają z nastrojem przyjęć weselnych, uwypuklają ich wyjątkowość i nadzwyczajność.

Jeśli marzysz o unikatowych, estetycznie wykonanych dekoracjach weselnych z grawerem dobrze trafiłeś! Szeroka oferta Munera.pl obejmuje grawerowanie w drewnie i materiałach drewnopodobnych, dzięki czemu każdy, nawet najmniejszy detal będzie wyglądał tak, jak tego oczekujesz! Możesz być pewien, że z nami stworzysz niezapomniane ozdoby i upominki ślubne oraz wiele więcej! Zapraszamy!

Personalizowane akcesoria z grawerem

Akcesoria i upominki weselne to tylko jedna z wielu możliwości tego, jak kreatywnie wykorzystać grawerowanie. Umieszczając dowolny motyw zdobniczy na drewnie możesz stworzyć nie tylko atrakcyjne, drewniane dekoracje na ślub, lecz i o wiele więcej. Grawerowanie w drewnie to efektowny sposób na upiększenie sal przyjęć okolicznościowych, pokoi dziecięcych, opakowań prezentowych, przedmiotów codziennego użytku, itp. Nanosząc na wybrany przedmiot grafikę metodą grawerowania w prosty sposób można go uatrakcyjnić i dopasować do swoich indywidualnych preferencji.

Grawerowanie Poznań

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zlecić grawerowanie w drewnie w Poznaniu? W Munera jesteśmy do Twojej dyspozycji! Z przyjemnością pomożemy Ci osiągnąć wymarzony cel! Niezależnie od tego czy dysponujesz gotowym projektem czy też oczekujesz wsparcia w jego realizacji możesz liczyć na naszą pomoc. Wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku technologii i ponadprzeciętne zaangażowanie naszego zespołu sprawiają, że możesz być pewien, iż wykonane przez nas akcesoria z grawerem będą prezentować się estetycznie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

pudełko-na herbaty-szkatułka-prezent-upominek-drewno_munera.pl
Plastry drewniane krążki drewna z grawerem
FORMULARZ KONTAKTOWY
Szanowni Państwo zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.