Wieszaki ślubne
wieszaki ślubne
Wieszaki ślubne
wieszaki ślubne

Wieszaki ślubne

Dostępność : Dostępny

Wieszaki ślubne, komplet dwóch sztuk z personalizacją.

Komplet wieszaków ślubnych,  

Wieszaki są personalizowane technika grawerowania lub wyklejane napisami 3D. Wieszaki to zarówno pamiątka ślubna jak i praktyczna pomoc w dniu wesela. Wieszaki świetnie sprawdzą się jako niebanalny dodatek każdej sesji zdjęciowej.

Kolory wieszaków do wyboru: białe, czarne, drewno naturalne, lub można nabyć mix jeden biały drugi czarny lub inną kombinację kolorów.

zamówienie obejmuje komplet czyli dwei sztuki.

 

Pamiętaj, że…

Wszystkie dekoracje, ozdoby i upominki wykonujemy z najwyższą starannością. Każdy z naszych produktów wykańczamy ręcznie i możemy go indywidualnie spersonalizować. Jeśli potrzebujesz indywidualnego kształtu, wymiaru, koloru napisz lub zadzwoń. Chętnie pomożemy zrealizować takie zamówienie.

W związku z tym, że nasze dekoracje, ozdoby i upominki wykonujemy ręcznie i często poddane muszą być personalizacji, czas zrealizowania zamówienia wynosi od 3 do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Dokonujemy jednak wszelkich starań, aby produkty wyszły od nas jak najszybciej. Przy większej ilości zamówień czas realizacji może ulec zmianie.

Informacje jak złożyć zamówienie znajdziesz w zakładce Jak zamawiać

 

25,00 z VAT