studio@munera.pl
Wioletta Ratajczak +48 792 341 404
ul. Tarnowska 81, Lusówko, 62-080 Tarnowo Podgórne

Cięcie i grawerowanie sklejki

Wesela, chrzciny, komunie, urodziny – wszystkie te okoliczności zasługują na piękną oprawę i najlepsze akcesoria dekoracyjne. Jak jednak osiągnąć zapierający dech w piersiach efekt nie wydając przy tym majątku? Najlepiej zdecydować się na naturalne, ekologiczne dekoracje o bezpretensjonalnym, subtelnym charakterze, takie jak kwiaty, naturalne materiały i akcesoria ze sklejki.

Jeśli marzą Ci się finezyjne akcesoria dekoracyjne w dobrym guście świetnie trafiłeś! W Munera oferujemy spersonalizowane ozdoby na przyjęcia i nie tylko. Oferta naszego sklepu obejmuje szereg usług, m.in. cięcie sklejki i grawerowanie, dzięki czemu możesz być pewien, że zamówione u nas produkty będą w 100% zgodne z Twoim projektem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Precyzyjne wycinanie w sklejce

Wycinanie ze sklejki na zamówienie daje ogromne możliwości aranżacyjne i stwarza szansę na stworzenie niepowtarzalnych akcesoriów na przyjęcia, m.in. winietek, upominków dla gości weselnych, numerów na stoły, inicjałów Państwa Młodych, zawieszek na alkohol, dekoracji słodkiego stołu, itd. Materiał poddawany cięciu, tj. sklejka, jest naprawdę tani, a dzięki specjalnej obróbce za pomocą plotera do wycinania w sklejce można zyskać oryginalne, atrakcyjne dodatki, które staną się prawdziwą ozdobą przyjęcia.

Wycinanie ze sklejki na zamówienie

Zastanawiasz się gdzie zlecić wycinanie w sklejce w Poznaniu? Skorzystaj z usług Munera – miejsca, gdzie dzięki kreatywności i zaangażowaniu spełniamy oczekiwania klientów. Oferujemy precyzyjne wycinanie w sklejce suchotrwałej oraz inne usługi zdobnicze, m.in. grawerowanie i druk UV.

Efekty naszej pracy cechuje estetyka i dokładność, dzięki czemu z czystym sumieniem możesz nam powierzyć wykonanie spersonalizowanych dekoracji ślubnych oraz ozdób na przyjęcia okolicznościowe. Z nami Ci się uda! Znajdziesz nas w miejscowości Lusówko, niedaleko Poznania,

FORMULARZ KONTAKTOWY
Szanowni Państwo zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.