Szukasz dekoracji ślubnych, które stworzą niezwykły klimat na Twojej ceremonii? Wynajmij je! Proponujemy wynajęcie dekoracji ślubnych wykonanych z drewna, takich jak na przykład, element centralny za ołtarzem – wielkie drewniane serce z imionami pary młodej lub tabliczki z imionami gości.

Do współpracy z nami zapraszamy również wedding plannerów i dekoratorów ślubnych.

Wypożyczalnia dekoracji pod Poznaniem

Nasza firma znajduje się w Lusówku k Poznania, ale nie przeszkadza nam to wynajmować dekoracji do dowolnego miejsca w Polsce. Masz do wyboru wiele opcji, pracujemy w różnych obszarach i tworzymy dekoracje również z kwiatów. W wypożyczalni dekoracji ślubnych munera.pl pod Poznaniem znajdziesz:

Ścianki kwiatowe

Napisy podświetlane LOVE

Szarfy na krzesła

Pokrowce

Świeczniki

Wazony

Lampiony

Latarnie

Podtalerze

Altany plenerowe

Koła – tła do sesji fotograficznej lub tła za Parą Młodą

Tablice na powitanie

Sztalugi

Nasza firma znajduje się w Lusówku pod Poznaniem, ale nie przeszkadza nam to wynajmować dekoracji do dowolnego miejsca w Polsce.

Wspólnie stworzymy te wyjątkowe chwile i dekoracyjną atmosferę ceremonii

Jesteśmy twórcą nastrojów i emocji, z niezachwianą przyjemnością wykonaliśmy ponad 500 dekoracji ślubnych. Od najmodniejszych do najbardziej niezwykłych, od najbardziej magicznych do najbardziej romantycznych, zawsze dzieląc niezapomniane chwile z naszymi uroczymi parami młodymi!

Jeśli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem dekoracji ślubnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów. W naszej ofercie mamy szeroką gamę artykułów dekoracyjnych, które są równie ważne jak kwiaty, a w połączeniu z nimi tworzą niepowtarzalny wystrój.

Napis love podświetlany(3)_munera.pl

3 kroki do wynajęcia dekoracji ślubnych z wypożyczalni

inicjały napis podświetlany_munera.pl

Mamy wszystko to, czego potrzebujesz, a w szczególności: ścianki kwiatowe, altany plenerowe, szarfy na krzesła i podświetlane napisy ślubne. Wystarczy tylko wybrać, zamówić, zapłacić i oddać.

 

1. Wybór i wycena dekoracji ślubnych

Wybierz dekoracje ślubne i inne artykuły – wyślij do nas zapytanie ofertowe, a my sprawdzimy dostępność i odeślemy pełną wycenę.

 

2. Plik i rezerwacja dekoracji ślubnych

Po zaakceptowaniu wyceny otrzymasz od nas dokument z wypożyczalni ślubnej e-mailem w celu rezerwacji dekoracji ślubnych.

 

3. Odbiór i zwrot dekoracji ślubnych

Po opłaceniu wynajmu dekoracji ślubnych możesz po nie przyjechać do naszej siedziby lub sami wyślemy je do Ciebie. Następnie w ten sam sposób zrealizujemy razem z Tobą zwrot dekoracji.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Napisy Miłość i napisy LOVE

  Podświetlany napis LOVE 1

  Podświetlany napis LOVE 2

  Podświetlany napis LOVE 3

  Napis LOVE kwiatowy

  Napis Miłość neonowy

  Napis miłość - ścianka boho - tło za Parą Młodą

   

  Ścianki kwiatowe

  Ścianka kwiatowa

  Ścianka kwiatowa

  Podkładki pod talerze

  Podkładki pod talerz

  Podkładki pod talerz

  Pokrowce i szarfy

  Pokrowce i szarfy

  Pokrowce i szarfy

  Inicjały kwiatowe

  Inicjały kwiatowe

  Inicjały kwiatowe

  Świeczniki i koło za Parą Młodą

  Świeczniki i koło tło za Parą Młodą

  Podkreśl naszymi dekoracjami ślubnymi meble i różne przestrzenie, takie jak ogród i sale weselną

  Uwydatnij dekoracjami na wynajem świeckie i religijne ceremonie – oferujemy Ci autentyczne kompozycje kwiatowe ze świeżych kwiatów, które uczynią je wyjątkowymi. Gwarantujemy szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu.

  Będziemy po Twojej stronie, niezależnie od Twojego wyboru, aby pomóc Ci zharmonizować i zrealizować Twój projekt dekoracji ślubnych, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

  Dekoracje w stylu vintage, rustykalnym, artystycznym

  Szukasz dekoracji ślubnej w stylu rustykalnym, artystycznym lub vintage? Mamy do wynajęcia piękne przedmioty, a także nasze wyroby rzemieślnicze, na przykład do dekoracji stołu, ołtarza lub świeckiej ceremonii.

  Doradzimy jakie dekoracje wybrać!

  Sam wybierz przedmioty i stwórz własną dekorację. Łatwo, ekonomicznie i ekologicznie! Jak wygląda realizacja i wynajem Twojej dekoracji? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą e-maila, chyba że wolisz odwiedzić nas w naszej siedzibie. Nie ma nic lepszego niż wizyta w celu określenia Twoich potrzeb, a tym samym zaoferowania Ci wyceny, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Jest to też sposób, w jaki możemy zaprezentować nasze dekoracje ślubne i stworzyć życzliwą relację i zaufanie.

  W międzyczasie pozwól się zainspirować naszymi różnymi dekoracjami i sprawdź naszą galerię dekoracji.

  Dlaczego wynajmować dekoracje ślubne u nas?

  To proste, szybkie i łatwe, a nasze dekoracje są piękne i wysokiej jakości. Stworzyliśmy je sami i dbamy o nie z całego serca. Oferujemy modne artykuły dekoracyjne wykonane z drewna i kwiatów.

  U nas możesz wypożyczyć dekoracje ślubne nawet 1 miesiąc przed planowanym weselem! A poza tym jesteśmy mili, pomocni i udekorowaliśmy już wiele wesel – wiemy, z jak ogromnym stresem młodej pary się to wiąże. Dlatego wynajmując dekoracje ślubne u nas, możesz być pewny, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. A do tego robisz coś dobrego dla środowiska i natury – no i oczywiście oszczędzasz.